Günümüz müslümanları modern dönemde günümüzün keşmekesinden bir nebze uzaklaşmak, yorgunluk atmak ama bir yandan da yine çalışmaya farklı bir formda devam etmek adına dinlenmeye ihtiyaç duymakta.

Büyüklerimiz “mümin tatil yapmaz, tadil yapar” diyor; bu nedenle özellikle tatil kelimesini kullanmaktan sakınmaya çalışıyorum. Tatil, boşa çıkmak, ara vermek anlamında olduğu gibi, tadil ise yenilenme, değişiklik anlamına gelmektedir.

Mümince yaşamak adına tadil ihtiyacımızı karşılamak adına son 10 yılda hem yurtiçinde hem de yurtdışında çeşitli beldelerin varlığından haberdar olduk. Kah internetten arama yaparken, kah arkadaşlarımızın tecrübelerinden ulaştık bu organizasyonlara.

Mümin olarak dikkat ettiğimiz hususular, dinleneceğimiz ortamda haram olan şeylerin yer almaması önceliğimiz olduğundan, bu gibi yerler oldukça rağbet gördü.

Şimdilerde islami kurallara uygun bir ortamda dinlemek ve yenilenmek istediğimizde herşey çok daha kolay. www.HalalBooking.com® adlı site artık sizin tek tek arayıp da bulamayacağınız yerleri tek bir adres altında toplayıp bilginize sunuyor. Böylelikle endişe duyduğumuz konularda emin bir şekilde tadilimizi geçirmek mümkün.

Site 6 dilde hizmet veriyor. Oldukça user-friendly ve her keseye uygun opsiyonlar sunuyor. Artık bundan böyle tadil ihtiyaçlarınız internette saatlerce arama yapmaya gerek kalmadan bir tık ötenizde.

Fazla söze gerek yok. www.HalalBooking.com® tık tık 🙂

www.halalbooking.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s